«  Вересень 2022  »
Новини » 2022 » Вересень » 10

Дитячі поліцейські Луганської області провели «Єдиний урок з безпеки» для школярів Луганщини
З початку вересня ювенальні поліцейські спільно з представниками ДСНС Луганщини провели понад 30 онлайн-уроків з безпекових питань для учнів луганських навчальних закладів.
Цього разу працівники ювенальної превенції області спільно з рятувальниками нагадали  дітям основні правила поведінки в умовах небезпеки під час військового стану, алгоритм дій при сигналі «Повітряна тривога» та правила поведінки при виявлення вибухонебезпечних предметів.
Під час розмови поліцейські надали школярам основні рекомендації щодо заходів безпеки у повсякденному житті, як уникнути надзвичайних подій у побуті. Учні мали можливість переглянути тематичні матеріали, слайди та пізнавальні відеоматеріали.
Не залишили без уваги дуже важливе питання про дитячі суїциди, розібрали зі слухачами як запобігти трагічним крокам у безодню, до кого звернутися за допомогою та підтримкою.
Робота ювенальних поліцейських не припиняється, кожен день інспектори-ювенали працюють з маленькими земляками, тримають зв’язок та разом крокують до безпечного та мирного життя

Категория: Школьные новости | Просмотров: 57 | Добавил: Master | Дата: 10.09.2022 | Комментарии (0)