«  Квітень 2024  »

Дорожня карта щодо навчання за екстернатною формою

1. Оцінити необхідність і можливість отримання Вами/Вашою дитиною освіти за екстернатною формою.

Сподіваємося, в цьому Вам допоможуть такі рекомендації:

1. Подумайте, чи зможете Ви/Ваша дитина самостійно вчитися без постійного контролю вчителя.
2. Сформулюйте мету навчання екстерном.
3. Обговоріть із батьками такі питання:

чи підтримують вони Ваш вибір і чи згодні взяти на себе часткову відповідальність;
    якою мірою вони спроможні надати Вам навчальну, методичну і моральну підтримку;
    чи зможуть вони бути Вашими консультантами, асистентами та тренерами під час навчання та підготовки до атестації.

4. Ознайомтеся із системою навчання за екстернатною формою.
5. З’ясуйте особливості різних форм навчання:

- екстернатна;
    - дистанційна;
    - заочна (на базі вечірньої школи);
    - індивідуальна;
    - інклюзивна.

6. Підготуйте необхідні документи:
Базова загальна середня освіта: заява, паспорт, витяг про реєстрацію, ідентифікаційний код, документ про попередній рівень навчання.
Повна загальна середня освіта: заява,паспорт, витяг про реєстрацію, ідентифікаційний код, свідоцтво про базову середню освіту (9 клас).

Заяву можна завантажити тут.

Іноземці та особи без громадянства додатково надають копію документа, що підтверджує законність їхнього перебування в Україні.

7. Зверніться з цим пакетом документів до заступника директора з НВР ЗОШ № 24 (Груздо Олени Анатоліїіни, моб.тел. 093-798-45-80, e-mail: school24popasnay@ukr.net ).

Зверніть увагу, приймання заяв для зарахування на екстернат починається з вересня поточного навчального року і закінчується не пізніше ніж за три місяці до початку проведення відповідного річного оцінювання чи атестації.

Для осіб, які навчалися або навчаються за кордоном, а також для осіб, які проживали чи проживають на неконтрольованій території або на території населених пунктів на лінії зіткнення, приймання заяв здійснюється протягом всього календарного року.

Особи з неконтрольованих територій або з населених пунктів на лінії зіткнення можуть подати скановану копію документів електронною поштою на e-mail школи school24popasnay@ukr.net

8. Якщо до цього Ваша дитина навчалася в денному загальноосвітньому закладі, обов’язково отримайте довідку про зарахування до групи екстернів. Напишіть заяву про відрахування Вашої дитини з денного навчального закладу, де вона навчалася до переходу на екстернат, і надайте разом із довідкою директору.

9. Ознайомтеся з графіком проведення консультацій, порядком, формами та термінами проведення оцінювання можно у заступника директора з НВР ЗОШ № 24 Груздо Олени Анатоліївни.

Навчальні програми => ознайомитися.

Електронні підручники => перейти.

10. Пам’ятайте, що відповідно до законодавства відповідальність за навчання, виховання та розвиток дитини несуть батьки, тому Вам необхідно забезпечити контроль за отриманням дитиною освіти за екстернатною формою навчання.

Екстернатна форма здобуття освіти

На заклади відеоролик_візуалізація