«  Квітень 2024  »

Дистанцiйне навчання — це форма навчання з використанням комп’ютерних і телекомунiкацiйних технологiй, якi забезпечують iнтерактивну взаємодiю вчителів та учнів на рiзних етапах навчання i самостiйну роботу з матерiалами iнформацiйної мережi.

Дистанційна освіта - це можливість навчатися та отримувати необхідні знання віддалено від навчального закладу.

Під час карантину учні матимуть змогу навчатися дистанційно!!!

Шановні батьки та учні!!! КУ "Попаснянський ліцей №24" дбає про якість освіти та про безпеку кожного педагога та кожного учня,тому заклад освіти приєднався до хмарних сервісів Google Workspace for Education і домен @school24.ukr.education

Завдяки цьому наш навчальний заклад безкоштовно отримав доступ до хмарних сервісів, які можна використовувати в навчальній діяльності як педагогами, так і учнями. Це дає можливість створити інформаційно-навчальне середовище школи.
    Його переваги:

•     безкоштовне користування хмарними сервісами Google Workspace for Education;
  •     створення корпоративної пошти;
  •     організація дистанційного навчання за допомогою хмарних сервісів  Google Workspace for Education;
  •     організація мережевої взаємодії між усіма учасниками навчального процесу, організація постійної взаємодії «учитель-учень»;
  •     індивідуалізація процесу навчання, розширення меж самостійної діяльності школярів;
  •     створення  відкритої  системи освіти, яка забезпечить кожному учню й вчителю власну траєкторію саморозвитку.

Google Workspace for Education - це набір безкоштовних програм Google, розроблених спеціально для шкіл. У пакет G Suite for Education входять 14 основних та 51 додаткових сервісів Google, серед яких Gmail, Google Диск, Google Клас, Google Meet (засіб для відеоконференцій), Google Календар, Google Документи, Google Таблиці, Google Презентації, Google Sites, а також цифрова інтерактивна дошка Jamboard.

- Якщо Ви не отримали логін і пароль домену @school24.ukr.education чи загубили його, то зверніться до класного керівника.

- Якщо Вам потрібна допомога - зверніться до "Технічна підтримка" внизу сторінки.

Вхід в Дистанційне навчання тільки з домену @school24.ukr.education

Інструкція (для Windows)                           Інструкція (для Android)

Вхід в Гугл класрум: Інструкція

Правила використання Google Meet ознайомитися