Классные часы [6]
Родительские собрания [4]
Главная » Файлы » Сценарии » Час общения с псхологом

Показано материалов: 1-7

Сортировать по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам

1.Формування пізнавальної активності учнів.
2.Шляхи стимулювання навчальної мотивації учнів на уроці.
3.Як сприяти саморозвитку учнів.
4.Адаптація учнів 5-х класів до нових умов навчання.
5.Розвиток творчих здібностей обдарованих дітей на уроці.
6.Прийоми покращення дисципліни в класі.
7.Поради щодо роботи з учнями, що слабо встигають.
8.Робота з дітьми різного типу темпераменту.

Час общения с псхологом | Просмотров: 353 | Загрузок: 171 | Добавил: Master | Дата: 12.03.2016 | Комментарии (0)

Шкала самооценки и оценки тревожности Ч.Спилбергера.
Реактивная тревожность.

Час общения с псхологом | Просмотров: 770 | Загрузок: 192 | Добавил: Master | Дата: 11.12.2013 | Комментарии (0)

Для того, щоб Ви могли впевнено впоратись з тестом у напруженій екзаменаційній обстановці, почніть готуватись до тестування заздалегідь. А як краще впоратись з цим завданням, Вам підкаже даний матеріал.
Час общения с псхологом | Просмотров: 406 | Загрузок: 177 | Добавил: Master | Дата: 11.12.2013 | Комментарии (0)

Рекомендації практичного психолога щодо підготовки до ЗНО, ДПА та профілактики стресів
Час общения с псхологом | Просмотров: 449 | Загрузок: 164 | Добавил: Master | Дата: 11.12.2013 | Комментарии (0)

1. Проективна методика «Лінія дихання».
2.Способи регуляції психічних станів....
Час общения с псхологом | Просмотров: 416 | Загрузок: 267 | Добавил: Master | Дата: 11.12.2013 | Комментарии (0)

Разрешению конфликтов между детьми и учителями-предметниками, пониманию проблем старшеклассников поможет знание тех претензий, которые есть у ребят не только к самим себе, но и к педагогам.
Час общения с псхологом | Просмотров: 406 | Загрузок: 281 | Добавил: Master | Дата: 11.12.2013 | Комментарии (0)

Напружені стосунки з однолітками, проблеми у школі, вдома, почуття самотності... І це ще не повний перелік тих ситуацій, які можуть призвести до стресу. Що ж робити?
Час общения с псхологом | Просмотров: 537 | Загрузок: 202 | Добавил: Master | Дата: 11.12.2013 | Комментарии (0)