Заходи до Дня Соборності України

СоборністьУкраїни – одна з важливих тем історії України. Для українського народу, віками позбавленого своєї власної державності та розірваного на частини між сусідніми країнами, дана проблема завжди була особливо болючою і неймовірно складною. Ідея соборності стала загальнонаціональною мрією. Величезні жертви, віддані на вівтар волі і незалежності, навчили українських патріотів мріяти і боротися за єдину соборну, вільну і незалежну Україну.

22 січня – День Соборності України. Це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.Якщо ми єдині, ми незламні. Цю думку треба донести до кожної дитини, бо майбутнє країни саме в їх руках. З цією метою в Попаснянській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 24 відбулися заходи до Дня Соборності. Під акорди Державного Гімну розпочалася урочиста лінійка. Просторі шкільні коридори прикрасили виставки тематичних плакатів та дитячих поробок. Святкування продовжили виховні класні години. В кожному кабінеті лунали сумні спогади про боротьбу українського народу за волю та незалежність, патріотичні вірші та пісні, слова віри та надії на світле майбутнє. Ця тема не залишила байдужими жодного. Від першокласника   до випускника всі розуміли, наскільки тернистий шлях випав на долю нашої країни, але кожен впевнений, що Україна вистоїть, не зламається, розквітне з новою силою та стане ще прекраснішою європейською державою.

Велична і свята, моя ти Україно,
Лише тобі карать нас і судить
Нам берегти тебе, Соборну і єдину
І нам твою історію творить!

Категория: Школьные события | Добавил: Master (25.01.2017)
Просмотров: 563 | Теги: гімн, композиціїї, флаг, 22 січня, герб, виставка на українську тематику, ЗОШ № 24, акт Злуки, День Соборності, Попасна | Рейтинг: 0.0/0