Тиждень початкових класів

З 23 по 27 січня 2017 року в  Попаснянській ЗОШ І - ІІІ ст. №24 пройшов Тиждень початкових класів, який був присвячений здоровому способу життя. Тиждень розпочав свою роботу святом «Відкриття Тижня початкових класів», який провела Зінченко З. Т. В цей день також була проведена ігротека «Граємо- знімаємо стрес» шкільним психологом Груздо О. А. Кожен клас випустив газету « Здоровятко». 24 січня вчителями Ємельяненко О.В. та Груздо О.А. були проведені цікаві заходи і відеотека на тему «Здоров'є-головний життєвий скарб». В цей день була проведена вікторина по класах «В здоровому тілі- здоровий дух» та виставка малюнків на тему «Здорове харчування». Наступного дня проходив квест  «По країні Здоров'я». Він розпочався привітанням команд.  Після цього капітани команд одержали  маршрутні листи і почалася гра- подорож станціями «Спортивна», «Пізнайко», «Нехворійко», «Художня».Участь усіх учнів класу у грі сприяла підвищенню згуртованості, укріпленню, духу колективізму та дружніх стосунків. За кількістю балів переможцями стали учні 3 класу (вчитель Ємельяненко О .В.). В четвер по всіх класах пройшли  уроки Здоров'я з комп’ютерною підтримкою. Дітям було дуже цікаво. В останній день Тижня серед  учнів 1-2 класів пройшла інтелектуальна гра «Здоров'є-дорожче за золото», а серед 3-4  класів був проведений КВК «Яка найбільша цінність?». Діти були дуже задоволені цими заходами. Завершальним акордом Тижня була лінійка, на якій були нагороджені переможці вікторин , найкращі художники та класи, які взяли активну участь у проведенні Тижня початкових класів. Тиждень початкової школи ще раз переконує всіх у тому, що дитяча творчість, мов кринична вода, яку черпаєш, а їй немає ні кінця, ні краю. Будемо й надалі пізнавати її глибинні джерела.

Категория: Школьные события | Добавил: Master (30.01.2017)
Просмотров: 350 | Теги: тиждень початкових класів, квест, Здоровий спосіб життя, КВК | Рейтинг: 0.0/0