Тиждень безпеки на дорозі

Літо - довгоочікувана пора для дітей. Вже зовсім мало часу залишилося до канікул. Радіють діти, але стурбовані вчителі та батьки. Саме час повторити правила безпечної поведінки на дорозі, щоб уберігати дітей від нещасних  випадків.  З цією метою у 2 класі пройшла пізнавально - розважальна гра "В гостях у Петі Світлофоркіна", девіз якої звучав так: "Живи цікаво та безпечно". У цікавій формі учні повторили дорожню абетку, правила безпечної поведінки на дорозі, працювали над формуванням чіткого переконання, що безпека кожного в його руках. Всі залишилися в захваті від гри. Хоча діти і змагалися, у підсумку перемогла "Дружба"

Категория: Школьные события | Добавил: Master (10.05.2017)
Просмотров: 352 | Теги: Попаснянська ЗОШ № 24, Тиждень безпеки на дорозі | Рейтинг: 0.0/0