Святкування Дня Гідності та Свободи

Україна - це країна гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи і Революція 2013-го року -- Революція Гідності. Це були важкі часи для України, Відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка  з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддаючи належне шанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004-го року і в листопаді 2013 - лютому 2014 стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору, встановлено в Україні День Гідності та Свободи, який відзначається щорічно 21 листопада .
        З нагоди святкування Дня Гідності та Свободи у ЗОШ І-ІІІ ступенів №24, Попаснянської районної ради Луганської області
21 листопада 2016 року  було проведено ряд заходів, спрямованих на забезпечення гідного вшанування громадянської мужності учасників революційних подій у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості та утвердження в нашій державі демократичних цінностей. Цей день розпочався з урочистої лінійки «Україна - країна гідності і свободи», упродовж листопада  2016 року було проведено уроки пам’яті за участю воїнів АТО, круглі столи, лекції та дискусії про масові акції громадянського протесту в Україні, які відбувалися в листопаді 2013 – лютому 2014 року, учні переглянули тематичні фільми «Майдан. Хроніка подій.», «Революція Гідності». Крім того, у шкільній бібліотеці відбулася тематична книжкова виставка «Вільні творять майбутнє» та було оформлено інформаційні стенди   в пам’ять про учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної сотні.

Категория: Школьные события | Добавил: Master (21.11.2016)
Просмотров: 520 | Теги: Героїв Небесної сотні, ЗОШ №24, Майдан, воїнів АТО, революція гідності, День Гідності та Свободи | Рейтинг: 0.0/0