ШЕВЧЕНКІАНА

202-й річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка пройшли позакласні заходи у загально - освітній школі І-ІІІ ст. №24 м. Попасна.
    А відкрили цьогорічну Шевченкіану – 2016 р. учні 11,10,9,8 класів під гаслом «Світоч генія Тарас Шевченко». За планом Шевченкіани пройшли вікторини, конкурси ерудитів  «Зоряна година», конкурс знавців творчості Тараса Шевченка, конкурс віршів Шевченка. Були використані тематичні презентації: «Тарас Шевченко. Поет, Художник. Мислитель», «Тернистими шляхами долі Шевченка», а також конкурс малюнків «Дивовижні твори Шевченка».
     Для кмітливих був проведений конкурс «Розгадай ребус, кросворд».
     Неординарним «Шевченкіани – 2016» були і такі конкурси, пов’язані з між предметними завданнями.
   Наприклад: пропонувались числа: 8,9,47,11,24,10,9,22. Учасники повинні були дати відповідь з пов’язаними датами в житті Т.Г. Шевченка.
     Наша зустріч швидко добігла кінця. Підводячи підсумки «Шевченкіани – 2016», учитель української мови та літератури Світлана Дмитрівна Шевченко звернулась до учасників цьогорічного заходу: «Сьогодні ви ще раз доторкнулись до творчості великого поета, борця, патріота України – Тараса Григоровича Шевченка, пам’ятайте, що саме він не дав загинути перлині нашої культури – рідній мові! Будьте горді з того, що ви – українці!»

Категория: Школьные события | Добавил: Master (18.03.2016)
Просмотров: 371 | Рейтинг: 0.0/0