Останній дзвоник 2019

Із квітами та усмішками на обличчях у передчутті канікул на свято Останнього дзвоника прийшли сьогодні наші школярі.

31 травня на урочистій лінійці всеукраїнське шкільне свято зібрало випускників, школярів, вчителів та батьків. Всі вони зібралися, аби привітати вже колишніх 11-класників із закінченням школи та відправити їх у доросле самостійне життя.

Випускники прийшли на лінійку урочисто - під рушниками, які їм тримали батьки.

Свято розпочалося із виконання Гімну України. А згодом слово надали директору школи Ксенофонтовій Н.В., яка привітала 11-класників із закінченням школи.

"Сьогодні основними винуватцями свята є вже навіть не діти, а дорослі люди - наші випускники, які подолали повну дорогу шкільного життя. Вони як у комп'ютерній вже пройшли всі рівні і дійшли до останнього... Бажаю вам завжди з гордістю і честю долати труднощі, які будуть виникати у вашому житті. І пам'ятатайте, що ви є майбутнім нашої держави", - привітала випусників Наталія Вікторівна.

Також директор школи нагородила дипломами та грамотами переможців конкурсів та змагань.

Згодом слово надали батькам випусників та їх першій вчительці, які покладають великі надії на своїх вже дорослих дітей.

Молодші школярі потішили присутніх піснями й танцями. А випускники - прощальним вальсом.

Випуск 2019 року: Веремейчук Катерина, Кривуля Ірина, Петряєва Катерина, Радченко Владислав, Супрун Ольга, Шацька Валерія, Юрченко Маргарита. Класний керівник: Семенович Данило Юрійович

Категория: Школьные события | Добавил: Master (01.06.2019)
Просмотров: 394 | Теги: 25 мая, останній дзвоник, статья, свято, ПОСЛЕДНИЙ ЗВОНОК | Рейтинг: 0.0/0