На Луганщині підбили підсумки конкурсу «Чому я поважаю професію військового»

У Луганській області завершився перший обласний учнівський конкурс «Чому я поважаю професію військового», який проводився з метою активізації військово-патріотичного виховання зростаючої особистості,  формування активної громадянської позиції молоді та її готовності до свідомого захисту рідної землі, виховання патріотизму, гордості за успіхи українських воїнів, піднесення престижу та статусу захисника країни в суспільстві та підвищення престижу військових професій.
      Ініціаторами та співзасновниками конкурсу «Чому я поважаю професію військового» виступили Всеукраїнська громадська організація «Кадетська співдружність» та громадська організація «Громадянський Корпус» (м. Київ). У Луганській області конкурс провели Департамент освіти і науки Луганської облдержадміністрації та Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.
      ЗОШ І-ІІІ ступенів №24, як експериментальний заклад з провадження медіаосвіти в навчально-виховний процес та  в рамках реалізації районної програми «Національно-патріотичного виховання молоді», дитячий колектив підтримав ініціативу директора школи Ксенофонтової Н.В. та включився в творчий конкурс «Чому я поважаю професію військового».
       Конкурс тривав із 11 березня по 12 квітня 2016 року. Ми спостерігали  велику зацікавленість  дітей у конкурсі, адже багато учнів  у своїх творах переосмислювали власний досвід переживання війни.
       У рамках конкурсу учні малювали малюнки на військово-патріотичну тематику, складали вірші, створювали презентації, готували нариси до стіннівок, знімали відеосюжети та писали твори-роздуми.
       Вчитель української мови та літератури Шевченко С.Д. залучила дітей до написання творчих робіт, в творах були почуття дітей, які віч-на-віч зіткнулися з особистими втратами – втратами близьких або вимушеною розлукою з близькими, втратою житла або неможливістю туди повернутися.  Від їхніх емоційних робіт з’являлися сльози на очах.
       Вчитель медіаосвіти Дунай І.О. з групою юних журналістів та операторів зняли відеосюжет про професію військового, де брали інтерв’ю у військових Попаснянської комендатури, на блокпостах,  в лікарні, які ділилися своїми думками про службу в АТО на українській землі. Відеофільм за участю військових та учнів став переможцем серед 9000 робіт та посів ІІ місце.
      І ось щаслива хвилина нагороди… 26 квітня в м.Кремінне відбулося нагородження переможців творчого конкурсу.  З хвилюванням учні нашої школи отримували нагороди з рук командира батальйону Особливого  призначення «Луганськ-1»    Губанова С.Л., Президента ГО «Громадянський Корпус» Р.В.Солодкого та І.І.Цимбал, ректора ЛОІППО.
       За відеофільм дипломами ІІ ступеня та грамотами нагороджені Родоман Н., Говорова Е., Жуланова В., Андреєва Н.,  Коваленко К.
         Ми вітаємо наших переможців та бажаємо творчих успіхів!
         Школа і надалі буде брати участь у Всеукраїнських та обласних конкурсах творчої молоді Луганщини.

Категория: Школьные события | Добавил: Master (28.04.2016)
Просмотров: 515 | Теги: ООШ№24, Победа, Видеофильм, дети, школа, Попасная, 2 место | Рейтинг: 0.0/0