«Дорожній рух – наш друг!»

«Дорожній рух – наш друг!» – саме під таким гаслом пройшов  з 27 листопада по 2 грудня 2016 року Тиждень безпеки дорожнього руху в Попаснянській ЗОШ І-ІІІ  ступенів  № 24  з метою об’єднання зусиль шкільного колективу на виконання державних і міжнародних програм з безпеки дорожнього руху та пропаганди важливості дотримання правил дорожнього руху.

Упродовж Тижня було проведено ряд заходів: рольова гра «Я на вулиці», урок -  гра в «Школі Світлофора Моргайка», «Я – пішохід!» – назва виховного заходу, проведеного у 8-Б класі. Вкотре повторили правила дорожнього руху під час проведення вікторини «Знання правил дорожнього руху» учні 9 класу, а учні 7 класу провели тренування «Захистись – засвітись». Урок-реклама «Знайте правила дорожньої безпеки, щоб уникнути біди» пройшов у 5 класі, перегляд та обговорення навчальних відеофільмів з правил дорожнього руху було проведено у учнів 10-11 класів.

Тиждень видався насиченим, змістовним та корисним. Вивченням та повторенням правил дорожнього руху вчителі нашої школи досягають підвищенням свідомості кожного учасника дорожнього руху та його відповідального ставлення до безпечної поведінки на дорозі.

Категория: Школьные события | Добавил: Master (04.12.2016)
Просмотров: 388 | Теги: ЗОШ № 24, правила, Школі Світлофора, Дорожній рух, ППД | Рейтинг: 0.0/0