Вдягни,дитино, рідну вишиванку
І українцем йди у білий світ.
Дивуйся світу в росянім серпанку
Й люби цю землю вже  з дитячих літ.

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

19 травня в Попаснянській загальноосвітній школі І-ІІI ступенів №24 пройшов День вишиванки. Учні та вчителі прийшли до школи у вишитих сорочках. У цей день уся школа замайоріла різнобарвними візерунками українського орнаменту. Такий захід у школі проводився вперше. Початком Дня вишиванки стала тематична лінійка «Вишиванка  - гордість нашої нації», під час якої всі учні школи урочисто виконали  Гімн України. Програма заходів цього дня передбачала виконання української пісні. Кожен клас вибрав на свій розсуд пісню й виконав її перед учнями,батьками та гостями. Завершилася лінійка тематичним малюнком на асфальті. Проведення такого свята показало, що вихованці школи, їхні батьки та вчителі з щирою любов’ю ставляться до української народної символіки та налаштовані на збереження культури, звичаїв і традицій свого народу.

Категория: Школьные события | Добавил: Master (20.05.2016)
Просмотров: 453 | Теги: Україна, День вишиванки, свято, вишиванка, українські пісні | Рейтинг: 0.0/0