«  Грудень 2022  »
Главная » 2022 » Грудень » 27 » Новорічно-різдвяні вітання для захисників України
Новорічно-різдвяні вітання для захисників України

Новорічно-різдвяні вітання для захисників України

Традиційно на Луганщині, починаючи з 2016 року, в рамках Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» проводиться акція «Подарунок захиснику». До 2022 року новорічно-різдвяні композиції та сувеніри передавались учасникам АТО/ООС на території Луганської області, які зустрічали це родинне свято на передовій. Тільки з обласного етапу конкурсу щорічно направлялось нашим захисникам до 2000 дитячих поробок, і це не рахуючи тих, які в індивідуальному порядку передавались закладами освіти безпосередньо на передову, або військовим, які знаходились поряд.

Педагоги та діти Луганщини вже майже дев’ять років знають, що таке «руський мир», і що наш найголовніший захисник – це ЗСУ!

Цього річ юні луганчани і педагоги області також створили новорічний настрій для наших захисників. Учні самостійно вирішують куди і як передавати новорічно-різдвяні композиції та сувеніри. Особливістю стало те, що практично всі діти до поробок добавляють малюнки, листівки, побажання. І обов’язково дописують «Луганщина – це Україна!».

Окрема історія, як ці поробки потрапляють на фронт. Педагоги, діти та їх рідні передають сувеніри через волонтерські групи, побратимів, територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, особисто приносять до шпиталів та лікарень, де знаходяться поранені. Для учнів, які зараз за кордоном і не мають можливості передати свої новорічно-різдвяні поробки воїнам, стали у нагоді сучасні засоби комунікацій. Діти фотографуються з поробками, записують вітання і пересилають їх нашим захисникам. Учні Попаснянського ліцею № 24 всі сувеніри відправили захисникам – бійцям 93 бригади «Холодний Яр».

Наразі найбільш активну участь у цій акції взяли учні закладів освіти міст Сєвєродонецька, Попасної, Рубіжного, Луганського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, Лиманського ліцею.

Впевнені, що сотні, та навіть тисячі новорічно-різдвяних композицій і сувенірів від юних луганчан зігріють душі українських лицарів та нададуть їм ще більше сил і натхнення, разом з молитвами усіх українців стануть своєрідним оберегом.

Луганщина – це Україна!

Україна переможе!

Разом вистоїмо і переможемо!

Категория: Школьные новости | Просмотров: 64 | Добавил: irinaleshukvas | Рейтинг: 0.0/0