«  Грудень 2017  »
Главная » 2017 » Грудень » 5 » Фестиваль - конкурс "Готовий служити народу України"
Фестиваль - конкурс "Готовий служити народу України"

5 грудня на базі ПКУ "ДЮСШ" відбувся районний військово-спортивний фестиваль - конкурс "Готовий служити народу України", присвячений до Дня Збройних Сил України. Перед початком змагань учасники пройшлися урочистою ходою та заспівали гімн України. Для усіх присутніх було продемонстровано слайди військової тематики про наше сьогодення. Змагання розпочалися з презентації рою, далі рої змагалися у історичному конкурсі «ВІДУН», збирали та розбирали автомат, змагалися на швидкість в естафеті і на завершення ройові взяли участь у конкурсі капітанів, де продемонстрували свої знання військових звань. Фестиваль - конкурс пройшов в патріотичному настрою, учасники показали достатньо високий рівень військово-спортивної підготовки. Нашу школу представляли: Шевченко В., Кошик Г., Глинистий Е., Сергієнко А., Артеменко Д, Васильєв М, Плис О, Вертепа І. Дякуємо Вам, дорогі діти!!!

Категория: Школьные новости | Просмотров: 316 | Добавил: Master | Теги: в патріотичному настрою, ВІДУН, презентації рою, збирали та розбирали автомат, гімн України, Готовий служити народу Україн, до дня Збройних Сил України | Рейтинг: 0.0/0