«  Травень 2024  »
Правила користування бібліотекою

1. Користування бібліотекою – безкоштовне.

2. Право користуватися бібліотекою мають вчителі, учні та інші працівники школи.

3. Читачі мають право отримувати у тимчасове користування книги, інші видання з фонду бібліотеки, користуватися довідково-бібліографічним апаратом, комп'ютерною технікою, працювати в Інтернеті відповідно до режиму роботи бібліотеки.

4. При отриманні книг, інших творів друку та матеріалів переглянути видання, а при виявленні будь-яких дефектів повідомити про це бібліотекаря. Якщо читач зіпсує книгу, він відповідає за це особисто.

5. Книги видаються на 15 днів. Не видаються з бібліотеки рідкісні та цінні видання, довідкова література, останній екземпляр видання. Ними користуються у читальному залі.

6. Читачі зобов'язані берегти книги, турбуватися про безпеку їх, не робити в них жодних позначок, підкреслення, не виривати і не загинати сторінок, книгу повертати у призначений термін.

7. Читачі розписуються у формулярі за кожен екземпляр видання, отриманий на абонементі, починаючи з 5-го класу.

8. Читачі, які втратили або зіпсували книги з фонду бібліотеки, зобов'язані замінити їх на рівноцінні або іншими науково-популярними та художніми книгами. Рівноцінність заміни визначає завідувачка бібліотеки.

9. Учні 1 - 11х класів повинні дбайливо ставитися до підручників і нести них відповідальність. Якщо підручник загублений або зіпсований учнем, замість нього може бути повернена рівноцінна навчальна література. Рівноцінність запропонованих книг визначає завідувачка бібліотеки.

10. До початку літніх канікул учні повинні повернути всі бібліотечні видання, а читачі, які не розрахувалися з бібліотекою, не обслуговуватимуться наступного навчального року.

11. Читач, який порушив зазначені правила, позбавляється права користуватись бібліотекою.