День цивільного захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 19 квітня у  Попаснянській  ЗОШ  I-IIIст. №24 відбувся День цивільного захисту. Учні та педагогічній колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій. Вранці учні школи зібрались на урочисту лінійку, де було оголошено план проведення Дня цивільного захисту. На першому уроці  була евакуація школи, де  учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій. У цікавій і змістовій формі класні керівники 1-4 класів привели вікторини «Вчимося жити в безпеці», розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, план дій під час радіаційної небезпеки. Протягом дня учні 5-11 класів мали змогу переглянути навчальний фільм «Правила користування індивідуальними засобами». Завершальним етапом дня цивільного захисту була лінійка підсумків, де учні середніх та старших класів ознайомивши всіх зі своїми проектами на тему «Дії під час надзвичайних  ситуацій». День цивільного захисту проведено повчально. Усі переконались в тому, що отриманні знання знадобляться у повсякденному житті.

Категория: Школьные события | Добавил: Master (19.04.2018)
Просмотров: 392 | Теги: Дії під час надзвичайних ситуацій, День цивільного захисту, Щоб навчити дітей діяти зібрано та | Рейтинг: 0.0/0