«  Вересень 2018  »
Главная » 2018 » Вересень » 1 » Перше вересня
Перше вересня

Сьогодні, 1 вересня 2018 року, відкрила свої привітні двері для першачків, випускників, учнів, батьків та гостей Попаснянська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 24. Розпочався навчальний рік святковою лінійкою, яку відвідали такі почесні гості, як заступник міського голови Хащенко Дмитро Вікторович, заступник начальника Головного управління Національної поліції у Луганській області, полковник поліції, Родак Віктор Олексійович, начальник Попаснянського відділу поліції, полковник поліції, Золотарьов Володимир Федорович, керівник естрадного колективу " Конфеті" Нестеренко Ірина Іванівна.
      Гості прийшли не з пустими руками - від Голови міської ради наша школа отримала грошовий сертифікат, а управління Національної поліції презентувало школі принтер. Нестеренко Ірина Іванівна вручила учасникам колективу грамоти від керівника ВЦА Шакуна Сергія Вікторовича за зайняте І місце у фестивалі " Назустріч мрії" у с. Коблево Миколаївської області.
Не залишились без подарунків і найменші учні нашої школи - солодкими подарунками їх привітав Золотарьов Володимир Федорович, а наші добрі друзі, Міжнародна організація " ЮНІСЕФ", подарувала кожному рюкзак із найголовнішим шкільним приладдям.
       Педагогічний колектив школи дуже дякує всім гостям, батькам та просто друзям за те, що ви завжди поряд та підтримуєте нас! Детальніше на

Автор Дунай І.О. (завуч з виховної роботи)

Категория: Школьные новости | Просмотров: 324 | Добавил: Master | Теги: 1 вересня, у Луганській області, навчальний рік, першачків, Хащенко Дмитро, педагогічний колектив, батьків, учнів, Золотарьов Володимир, випускників | Рейтинг: 0.0/0