Блоги методических объединений школы [3]
«  Грудень 2013  »
Главная » 2013 » Грудень » 8 » М/о учителей естественно-математического цикла
М/о учителей естественно-математического цикла
Вчителі  природничо-математичного циклу  працюють  над  проблемою
«Компетентнісний підхід до  навчального-виховного  процесу»

Задачі  методичного  об’єднання природничо-математичного  циклу:
1.  Технологія  оцінювання досягнень  учнів.
2.  Ефективні  форми  роботи  з  обдарованими  дітьми.
3.  Сучасні педагогічні  технології.  Розвивальна  та  пізнавальна  спрямованість  уроку.
4.  Вивчення  педагогічного  досвіду  вчителів-новаторів.

ПОЛОЖЕННЯ  ПРО  МЕТОДИЧНЕ  ОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ  ПРИРОДНИЧО – МАТЕМАТИЧНОГО ЦИКЛУ

I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Це положення  регламентує діяльність шкільного методичного об’єднання Попаснянської загальноосвітньої I – III ступенів школи № 24 ( далі ШМО).
1.2. ШМО – добровільне об’єднання вчителів, створене з метою забезпечення ефективності роботи кожного вчителя, їх творчого розвитку, пропаганди нових педагогічних ідей.
1.3. Методичне об’єднання є структурним підрозділом методичної служби даного навчального закладу, що здійснює проведення навчально-виховної, методичної й позакласної роботи з одним або кількома спорідненими навчальними предметами.
1.4. Методичне об’єднання здійснює навчально-методичне забезпечення середньої освіти та позакласну діяльність з предмета, організує вдосконалення відповідної фахової освіти педагогічних працівників навчального закладу згідно з рівнями, визначеними законодавством.
1.5. ШМО у своїй діяльності дотримується Конвенції ООН про права дитини, керується Конституцією України, Указами Президента України, рішеннями Уряду України, органами управління освітою всіх рівнів, а також Статутом та локальними правовими актами школи, наказами й распорядженями директора навчального закладу.
1.6. Навчально-виховну та методичну роботу методичне об’єднання здійснює на основі цього положення, наказів і директив Міністерства освіти і науки України щодо питань внутрішнього розпорядку, керуючись правилами й нормами охорони праці, техніки безпеки, Статутом навчального закладу, правилами внутрішнього трудового розпорядку.
2. СТРУТУРА  ШМО
2.1. Структура методичного об’єднання включає вчителів біології, географії, хімії, фізика, математики та інформатики.
2.2 ШМО створюється, реорганізується й ліквідується директором закладу за поданням заступника директора з НВР.
2.3. Керує методичним об’єднанням голова методичного об’єднання вчителів, який обирається терміном на два роки на загальних зборах методичного об’єднання з відповідної галузі знань із числа педагогічних працівників даного закладу із відповідною фаховою освітою.
2.4. ШМО і його керівник підзвітні у своїй роботі адміністрації даного закладу.
3. ЗМІСТ І НАПРЯМИ  РОБОТИ  МЕТОДИЧНОГО  ОБЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ПРИРОДНИЧО – МАТЕМАТИЧНОГО ЦИКЛУ
3.1. Аналіз якості освітньо-кваліфікаційного забезпечення навчально-виховного процесу педагогічними кадрами.
3.2. Навчально – методичне консультування педагогічних кадрів закладу.
3.3. Організація безперервного удосконалення фахової освіти та кваліфікації педагогічних кадрів.
3.4. Розробка та впровадження новітніх освітніх технологій та систем, перспективного педагогічного досвіду, поліпшення на цій основі організації методичної роботи в школі.
3.5. Підготовка та проведення олімпіад з базових дисциплін.
3.6. Проведення систем заходів, спрямованих на розвиток творчого потенціалу педагогів, вивчення й узагальнення педагогічного досвіду та його впровадження, залучення кращих із них до конкурсів професійної та навчально-методичної роботи.

Категория: Блоги методических объединений школы | Просмотров: 631 | Добавил: Master | Рейтинг: 0.0/0